Mapa Žiaci Známky Fotoalbum Kontakt 2% dane

Vitajte na stránkach našej školy

Novinky

Prázdniny

Prajeme Vám všetkým krásne a pohodové leto.

Stretneme sa 2.septembra 2015 o 8,45 hod. na školskom dvore.

Krajské kolo SOČ

Dňa 1.apríla 2015 organizovala naša škola  krajské kolo SOČ.

Účastníci - viď. priložené súbory.

 vysledkova_listina_OK_SOCKosice.xls

vysledkovalistina_SNV.xls

Školské kolo SOČ

Dňa 3.marca 2015 sa uskutočnilo školské kolo SOČ. 

SOC_vysledky_SK.doc

Valentínska kvapka krvi

V stredu 4.marca 2015 sa na našej škole uskutočnil mobilný odber krvi.

Všetkým dobrovoľným darcom ďakujeme!    

Valentinska_kvapka_krvi.docx

Aktivity v odboroch E a TI

V rámci Týždňa vedy a techniky sa žiaci a učitelia odboru elektrotechnika v doprave a telekomunikáciách a technik informačných a telekomunikačných technológií zúčastnili rôznych zaujímavých aktivít a súťaží.

Tyzden_vedy_a_techniky_Vychodoslovensky_festival_vedy_a.doc

Zenit - celoslovenské kolo

V dňoch 4. až 5. februára sa v Trenčíne uskutočnilo celoslovenské kolo Zenit v elektronike Náš žiak Damián Čambal z II.E triedy zvíťazil v kategórii B (1. a 2. ročník). K tomuto významnému úspechu mu blahoželáme. zenit.docx

 

Aktivity v odbore T

Žiaci aj učitelia odboru technika a prevádzka dopravy sa  zúčastnili zaujímavých odborných aktivít na TU Košice a v Steel parku. Workshop.docVyvoj_leteckych_motorov.doc

Hravenisko

V dňoch 22. - 23. novembra členovia železničnomodelárskeho krúžku úspešne reprezentovali našu školu na "Hravenisku" na ZŠ Jenisejská KE. Hravenisko-2014_1.doc

Imatrikulácia

V pondelok 27.10.2014  sa uskutočnila imatrikulácia žiakov 1.ročníka. 

Správna voľba povolania

V dňoch 21. - 22.10.2014 sa naša škola zúčastnila na prezentačnej akcii SŠ

 "Správna voľba povolania - príležitosť k úspechu".

28.októbra 2014 sme sa zúčastnili na "Burze SŠ" v Gelnici.

photo

Streda 8. 7. 2015

Počet návštev: 8360920

Narodeniny a meniny:

Dnes (Streda 8.7.2015)

Matúš LACKO (III.E)
Adam MATIS (II.P)
Patrik TAKÁČ (II.T)
Ivan BENČOK (IV.TI)
Ivan NOSÁĽ (II.T)
Ivan RUDIK (III.PB)

Zajtra (Štvrtok 9.7.2015)

Filip MIKITA (I.P)

Pozajtra (Piatok 10.7.2015)

Marián ANTOLÍK (IV.TI)
Marek SABOL (II.E)
Miroslav SAKÁČ (IV.PC)
Michal TRESA (I.TA)